تنظیم وکالتنامه

تنظیم وکالتنامه یکی از نیازهای ضروری بسیاری از مردم بویژه ایرانیان مقیم خارج از کشور است که به خاطر دوری از کشور و عدم دسترسی به مراجع رسمی ایران امور مهمی همچون معاملات ، کارهای بانکی و فعالیت های اداری و حقوقی و قانونی آنها منوط به ارسال وکالتنامه برای وکیل در ایران است.
در کانادا به خاطر اینکه متاسفانه چندین سال است که ایرانیان مقیم این کشور از داشتن سفارت و کنسولگری ایران محروم هستند فعالیت های کنسولی ایرانیان از طریق دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن انجام می شود که این امر موجب خسارات زیادی برای ایرانیان مقیم این کشور از جمله پرداخت هزینه مضاعف و صرف مدت زمان زیاد برای دریافت وکالتنامه شده است. دفتر ما در این زمینه سعی بر این دارد تا با کمک به هموطنان گرامی این پروسه را تسهیل نماید. به این منظور مراحل تنظیم وکالتنامه از طریق دفتر ما بصورت آنلاین قابل انجام است حتی بدون اینکه شخص در دفتر حضور پیدا کند و پس از دریافت کد رهگیری مراحل اسکایپ و ارسال وکالت برای تایید به دفتر حافظ منافع توسط خود شخص انجام می شود.

برای تنظیم وکالتنامه مدارک زیر لازم است:

  1. اصل گذرنامه معتبر موکل
  2. شماره ملی موکل
  3. کپی شناسنامه یا گذرنامه وکیل در ایران
  4. کپی کارت ملی وکیل
  5. آدرس و تلفن وکیل در ایران
  6. کپی سند ملک یا خودرو برای وکالتنامه فروش ملک و یا فروش خودرو
تنظیم وکالتنامه

کسانی که از سایر شهرهای کانادا مایل به تهیه وکالتنامه هستند می توانند تصویر شناسنامه یا گذرنامه و کپی کارت ملی شخص وکیل در ایران و کپی گذرنامه و کارت ملی موکل و نیز آدرس و تلفن ایران و کانادا را به آدرس ایمیل دفتر رسمی پیوند peyvand.law@gmail.com ارسال نمایند تا متن وکالتنامه تنظیم و سپس جهت انجام اسکایپ توسط موکل برای ایشان ارسال شود.

1 + 7 = ?

ساعات کار:

دوشنبه تا شنبه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر با تعیین وقت قبلی

10 Centre Ave, Unit B3, Toronto, Ontario, M2M 2L3

416-829-7667